wtorek, 1 stycznia 2013

Prezenty, prezenty, prezenty

Ciąg dalszy opowieści grudniowej...
 Nie napisałam Wam w grudniu np. o dziewiarskiej choince, którą dostałam od Janoszki
Nie napisałam też o cudnej piernikowej choince od Lidki - chyba nikt nie ma wątpliwości, że znamy się ze spotkań włóczkowych? Na cześć tej choinki moje młodsze dziecko nauczyło się słowa "Święta", i powtarzało je przy każdej okazji, aby przypomnieć mi, że choinkę otworzymy w Święta.

 Zośce nie kazałam tyle czekać i nietoperza od Kasi zjadła od razu
Była najszczęśliwsza na świecie. To musi być genetyczne.
Jeszcze przed Świętami dotarł do mnie pięknie zapakowany Barbelek

 Opakowania nie powstydziłby się Rowan Atkinson.
Dziewczyny bardzo zaciekawił cymanon.
 Barbelek jest tak czarujący i absolutnie śliczny, że jego piękno nie odfotografowuje się na kliszy. Ponoć nie ma osób niefotogenicznych tylko źli fotografowie. No to ja jestem złym fotografem, ale i Bacha, której do mnie przyfrunął też. Bo nie spodziewałam się, że będzie aż taki uroczy.
Basiu dziękuję.W paczce od Moniśki dostałam Anioła z trąbką (tu użyczył trąbkę Mańce) i podobnie jak wszystkie Anioły z całego domu trafił na choinkę.
Była to w tym roku choinka hipsterska.
Pojechałyśmy po nią w niedzielę przed Świętami, odziałyśmy w dziany łańcuch - to nasza nowa świecka tradycja - nie zdążyłam się pochwalić przed świętami a w Nowy Rok trochę głupio. Na takiej mało wyrafinowanej choince pięknej gwiazdce od Jadzi wisieć trochę głupio ale wisi.
Wiem, że powinnam wyrabiać w moich dzieciach poczucie dobrego smaku itd. Ale obecnie na choince wiszą również zawieszki z jajek niespodzianek i odblaskowy Sznupek, maskotka śląskiej policji. Najbardziej jestem dumna z tego, że potrafię im na to pozwolić - wyluzować, bo przecież to tylko choinka - jak się poszczęści to na wiosnę wysadzimy ją do lasu.


Świeczką zaczęłam na świeczkach zakończę.

Osoby zainteresowane tym co wyszło z lania wosku (wiem, że to nie te Święta!!) proszę o kontakt na maila
barbara(kropka)palewicz@gmail.com lub o pozostawienie maila w komentarzu. Niestety zdjęcia nie mogę zamieścić na tym blogu.

I na koniec bardzo ważna informacja!

Candy!!!
Jak to u mnie bywa z dojazdem własnym - tym razem do Gliwic.
Gabinet Beautiful Skin przygotował dla jednej z moich czytelniczek zestaw wspaniałych zabiegów.
Peeling - Mezoterapia bezigłowa z kwasem hialuronowym - Maska kremowa.

Tę nagrodę rozlosuję 1 lutego. Proszę o zgłoszenia do 31 stycznia.

Na zrealizowanie wizyty będzie cały luty! Mam nadzieję, że przy okazji uda nam się jakoś spotkać.

4 komentarze:

 1. no no uważam że rewelacyjnie podeszłaś do świat i choinki ,bo to prawda że to TYLKO choinka ;);) Pozdrawiam i życze wspaniałości w Nowym Roku!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. stylowe, pełne smaku i "gustowne" choinki stawia się jak dzieci stracą nimi zainteresowanie :))
  Moi chłopcy spędzili swoje dzieciństwo właśnie przy takich choinkach z własnoręcznie zrobionych ozdób, łańcuchów, orzechów pomalowanych na pstrokato oraz innych mniej choinkowych zabawek (klocki Lego), teraz jak są prawie dorośli, choinka nie dostarcza już tych samych emocji co w dzieciństwie więc jest po prostu elementem świąt.
  Ciesz się bo tak twórcze choinki to bywają do czasu :D
  Chętnie wezmę udział w Twoim Candy na dinozaury się nie zapisywałam bo mamy okres fascynacji nimi już za sobą - dzieci tak szybko rosną :)
  Serdeczności noworoczne

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne dziecki masz :] A choinka z wszystkim co sie podoba, to w końcu marzenie każdego dziecięcia. Moja (dorosła) córka do dzisiaj mi wypomina, że 100 lat temu skrytykowałam jakieś jej krzywe ozdóbki, wpędzając mnie w poczucie winy przed każdymi świętami 8-)
  A w candy się pobawię, a co! Z racji rosnącego w tempie geometrycznym "bagażu doświadczeń" na mojej twarzy.... :P
  Pozdrawiam noworocznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ty wiesz jak mnie nerwy zjadały czy on cały i żyw doleci do Ciebie:) Fajny jest nie:) mi też się podoba bardzo "taki nasz":) buziaki ps.mi już w urodzie nic nie pomoże:)mam 6 kg na plusie:)))

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.