wtorek, 31 lipca 2012

Byliście w zamku w Mosznej? Polecam!

Powiedzcie mi czy to koronka klockowa? Chciałabym napisać do wspaniałej Pani Przewodnik, która zwiedzanie Zamku w Mosznej czyni niezapomniną przygodą, opowiada o zwyczajach i o architekturze. Ta serwetka jest orginalna z czasów świetności Zamku...

Zmęczone zwiedzaniem... dobrze, że Tato daje radę.
Pozdrawiam, B.

7 komentarzy:

 1. Jakie one śliczne!!! Buziaki dla Księżniczek!!

  OdpowiedzUsuń
 2. W Mosznej jestem przynajmniej 2 razy w roku - ale najpiękniej jest tam w maju kiedy kwitną azalie i odbywają się koncerty przy fontannie - zapraszam- a jak zdrowie :) ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Byłam w piątek i na pewno w wolnej chwili dam foto relację na blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie to wygląda na koronkę brukselską

  OdpowiedzUsuń
 5. Bywam w Mosznej i jest tam pięknie.Mnie to wygląda na richele,gdyż są tam pajączki,które występują tylko w tym hafcie.Widać łączenia elementów nitkami.Pozdrawiam Margita.

  OdpowiedzUsuń
 6. Byłam w Mosznej zamek jest bardzo ładny. Córa od razu musiała się przejechać na koniach i uwagę przykuł "strupek" który siedzi w wieży i wygląda przez okno.

  OdpowiedzUsuń
 7. tez bywam w maju jak kwitna rododendrony i azalie:))

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.