piątek, 28 lutego 2020

Entrelac na nowo


Entrelac na nowo!

Prowadzenie: Barbara Palewicz ze Sztrykowanie na Ekranie
Czas: 25.04.2020 godz. 11:00
Miejsce: Zabrze, Łaźnia Łańcuszkowa

Zdawać się może, że w robótkach na drutach nie można wymyślić już niczego nowego. Okazuje się jednak, że nic bardziej mylnego, można bowiem sztrykować tam i z powrotem. Taka technika doskonale sprawdza się np. przy wykonywaniu trójkątnych chust wzorem entrelac.

Idealnie sprawdzą się do tego wielokolorowe włóczki. Zapraszam osoby, które już potrafią robić na drutach, a nawet czują, że ciężko je zaskoczyć. Chętnie ugoszczę również osoby, które twierdzą, że potrafią jedynie oczka prawe i lewe, a chciałyby rozwijać swoją przyjaźń z drutami w kierunku nietypowej techniki.

Należy zabrać: druty na długiej żyłce rozmiar 5, włóczkę otrzymacie na warsztatach.

Koszt: 99 zł

Zapisy ruszają od 1 marca: na.paluszkach @ gmail.com decyduje kolejność zgłoszeń. W mailu zwrotnym zawierającym potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia otrzymacie Państwo warunki płatności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.