poniedziałek, 2 marca 2020

Drutowy angielski


Drutowy angielski

Prowadzenie: Joanna Cosel z Yadis.pl
Czas: 25.04.2020 godz. 10:00
Miejsce: Zabrze, Łaźnia Łańcuszkowa

Na naukę języka obcego nigdy nie jest za późno!

Drutowy angielski to klucz do bogatego świata wzorów pochodzących od projektantów z całego świata. Tak jak łacina w średniowieczu, tak teraz to właśnie ten precyzyjny i dokładny sposób opisu wykonywania poszczególnych czynności i wszystkich oczek na drutach, jest uniwersalnym językiem dziewiarskiego świata.
 
Nawet jeśli dotychczas nie miałaś żadnego kontaktu z językiem angielskim, to udział w warsztatach pozwoli ci zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności posługiwania się tym szczególnym rodzajem kodu, jakim jest drutowy angielski. I nagle okaże się, że rzeczywista znajomość języka angielskiego wcale nie jest niezbędna, by dziergać z anglojęzycznych wzorów!

Podczas warsztatu wykonamy wspólnie próbkę, która pozwoli poznać podstawową terminologię oraz najpowszechniej wykorzystywane skróty i określenia. Dzięki temu każda z uczestniczek po warsztacie będzie mogła dalej samodzielnie i na własną rękę zgłębiać przebogaty świat współczesnych wzorów dziewiarskich w języku angielskim.

Uczestniczki proszone są o przyniesienie własnych drutów i motka włóczki. Próbka będzie miała formę opaski, więc aby miała ona funkcjonalny kształt i odpowiednie wymiary wymagana jest włóczka o grubości około 150 metrów w 100 gramach, np. Drops Alasca, Drops Nepal, Drops Big Meino, Alize Lanagold Plus, Lang Merino 70 lub inną podobną, a także druty w rozmiarze pasującym do wybranej włóczki (ok. 5-6 mm).

Wymagana jest podstawowa wiedza o robieniu na drutach, dużo dobrych chęci i odrobina uśmiechu!

Czas trwania warsztatów: 3 godziny


Uczestniczki otrzymają w ramach warsztatu słowniczek polsko-drutowo-angielski oraz autorski dwujęzyczny wzór opaski skonstruowany w sposób umożliwiający szybką naukę drutowego angielskiego krok po kroku.

Koszt: 69 zł

Zapisy ruszają od 1 marca: na.paluszkach @ gmail.com decyduje kolejność zgłoszeń. W mailu zwrotnym zawierającym potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia otrzymacie Państwo warunki płatności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.