wtorek, 11 lutego 2020

III Śląski Zjazd Miłośniczek Włóczek i Sympatyków MotkówSztrykowanie na poziomie czyli Drutozjazd
Wydarzenie odwołane!
Serdecznie zapraszamy wszystkie miłośniczki robótek na drutach na Sztrykowanie na poziomie. Spotykamy się 25 kwietnia 2020 r. od godz. 10-18, w Łaźni Łańcuszkowej Kopalni Królowa Luiza w Zabrzu – dla chętnych przewidziane jest zwiedzanie dwustuletnich wyrobisk blisko 40 metrów pod ziemią - będzie to więc Drutozjazd!!
Sztolnia Królowa Luiza to niepowtarzalne miejsce, które zostało ostatnio uhonorowane nagrodą Europa Nostra.

Obowiązują zapisy - bilety w cenie 30 zł będą dostępne już niedługo.

To już trzecia edycja tego wydarzenia. Tym razem będzie możliwość dokonania włóczkowych zakupów. W Bistro Łańcuszkowa będzie można również coś przekąsić.

Oprócz zwykłego sztrykowania będzie można również wziąć udział w dodatkowo płatnych warsztatach. Program warsztatów w przygotowaniu.

Osobom przyjeżdżającym z daleka proponujemy nocleg w Hostelu Guido.

Zdajemy sobie sprawę, że to nietypowe wydarzenie i każda z nas może chcieć je przeżyć inaczej. Już niedługo przedstawimy Wam nasze propozycje spośród których będzie można wybrać opcję zwiedzania, która najbardziej Wam odpowiada. Jeżeli nasuną się Wam jakieś pytania, nie wahajcie się ich zadać.


https://www.facebook.com/events/2389155878039781/

2 komentarze:

 1. Świetne są takie spotkania. Można spotkać wiele kreatywnych i życzliwych osób, które chętnie dzielą się swoimi pomysłami. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. As stated by Stanford Medical, It is really the ONLY reason this country's women live 10 years longer and weigh on average 42 lbs less than us.

  (Just so you know, it is not about genetics or some secret exercise and absolutely EVERYTHING related to "HOW" they are eating.)

  P.S, I said "HOW", and not "what"...

  Tap on this link to determine if this quick quiz can help you release your true weight loss possibility

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.