środa, 27 czerwca 2012

Zapraszam na Candy z dojazdem własnym!!

Zgodnie z obietnicą zamieszczam banerek:
Wartość nagrody to 120PLN - bilet obejmuje 2 dorosłe osoby i dwójkę dzieci. W przypadku odbioru nagrody od 6-31 sierpnia z radością oprowadzę zwycięzcę po ścieżce dydaktycznej.
Zasady ogólnie znane: Umieść komentarz u mnie (pod tym lub poprzednim postem), banerek u siebie i cierpliwie czekaj do 5 sierpnia. Zachęcam by zapisywali się wszyscy, którzy mają ochotę odwiedzić Jura Park. Bilet do Krasiejowa jest gwarantowany, ale w przypadku dużego zainteresowania osób z innych regionów mogę się szeroko uśmiechać do kierownictwa w innych parkach. Oczywiście krucho będzie z oprowadzaniem... chociaż może to miły pretekst dla mnie, żeby odwiedzić siostrzane Parki.
Pozdrawiam, B.

7 komentarzy:

 1. Odległość jest zbyt duża, więc na Krasiejów nie dam rady. Ale banerek z takim pięknym szkieletem i tak u siebie wstawię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Banerek wstawię, ale czy dam radę pojechać nie wiem

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Przykładnie ustawiają się w kolejce

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo zachęcająca wycieczka:) Pozdrawiam Autorkę bloga i Krasiejów;)

  Kasiapotn

  OdpowiedzUsuń
 5. o super......jeszcze chwilka więc sie dopisuję :-)))
  Blanka
  http://wwolnymczasie.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojjoj moja córka była by w niebo wzięta z takiego prezentu. Uwielbia dinozaury i zna praktycznie każdego. W swoim pokoju ma około 200 dinozaurów i na półkach pełno encyklopedii.

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.