poniedziałek, 25 czerwca 2012

Candy z dojazdem własnym!

Z okazji zbliżającej się ważnej dla mnie daty 5 sierpnia, chciałabym zaprosić na Candy z dojazdem własnym!
Do wygrania jest rodzinny bilet wstępu do JuraParku w Krasiejowie wraz z oprowadzaniem przez najbardziej dziewiarską przewodniczkę - ale z ta opcja nie jest obowiązkowa.
Już wkrótce na moim blogu pojawi się banerek, który trzeba będzie umieścić u siebie, ale zapisów w postaci komentarza pod tym postem można dokonać już od teraz aż do 4 sierpnia. Losowanie 5 sierpnia, odbiór nagrody od 6-31 sierpnia, jeśli wybierzecie opcje z oprowadzaniem. Miło mi będzie, jeśli dodacie mój blog do obserwowanych, ale to również nie jest obowiązkowe. Zapraszam do zabawy!!

5 komentarzy:

 1. Zapisuję się jako pierwsza. A jak nie wygram to i tak przyjadę;)

  OdpowiedzUsuń
 2. to ja druga:)chętna oczywiście!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nigdy nic nie wygrałam więc może tym razem mi się uda:);)z pozdrowieniami;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapisuję się :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ojjoj moja córka była by w niebo wzięta z takiego prezentu. Uwielbia dinozaury i zna praktycznie każdego. W swoim pokoju ma około 200 dinozaurów i na półkach pełno encyklopedii.

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.