czwartek, 9 lutego 2012

Czapki i inne takie.

Tylko "Uśmiechnij się" i "uśmiechnij", a ja nie mam ochoty.
Miałyśmy w domu taką śliczną podszytą polarkiem czapkę moherkową, która po wypraniu w pralce przez jakąś nieroztropną matkę (tym razem to nie dla siebie jestem taka krytyczna) dokonuje teraz żywota na głowie lali - ma rozmiar newborn. Ale podszewka była całkiem całkiem i teraz idealnie dopełnia efektu tej czapeczki prezentowanej na zdjęciu.
Na tym ujęciu jeszcze bez podszewki. Rozmiar... no za pół roku będzie idealna. Może to dobrze, bo te lata u nas coraz gorsze.
Włóczka którą tu dodałam do takiej ślicznej angorki od Brygidy została opisana na stronie Recenzje włóczek.
Wcześniej użyłam jej już w połączeniu z różowym, ale na ściegu francuskim dużo ładniej widać te balonik.


 
A na koniec jeszcze skarpeta fotografowana na własnej nodze (uwielbiam!!!). Pięta poszła do poprawki, bo kto to widział biały na pięcie. Skarpety ukończone pokazywałam już na odnóżach małżonka.

3 komentarze:

 1. Bryzeida, jakie Ty masz w domu piękne modelki!!!
  Stawiam, że wiek pi razy drzwi taki, jak u moich brzdąców. Z tym większym szacunkiem podchodzę do Twoich robótek, które jak nic zapewne też powstają tylko w nocy... ;)
  Pamiętam, że jako dziecko babcia zrobiła mi kamizelkę, która z przodu miała wrobione paski z króliczej angorki. Kochałam ten ciuch miłością bezgraniczną!
  Łączę serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 2. Skąd ja to znam "uśmiechnij się", a tu zero reakcji we właściwym kierunku;) Zupełnie, jak z moim dzieckiem.
  Czapeczka nr 1 bardzo mi się podoba:)
  Wczoraj odkryłam tą stronkę/bloga z recenzjami włóczek, bardzo pożyteczny blog:)

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie na uśmiechnij się pojawiają się głupie miny:))śliczne masz dziewczynki!! skarpety boskie:)) ja w narciarskich ostatnio latam:))buziaki

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.