wtorek, 10 lutego 2015

Facedrookiem... czyli w prawdziwej gazecie.

W najnowszym Hydeparknews, w nowym cyklu Facedrookiem ukazał się wywiad. Na okładce pojawia się Sara, której bardzo dziękuję, że zgodziła się na zamieszczenie zdjęcia wykonanego przez Michała Lichtańskiego (mili.studio).


Jak łatwo się domyślić po koali, którego trzyma, wywiad dotyczy mojej pracy twórczej. Zostałam zaliczona do młodych, niespokojnych duchów. Zawsze to jakieś pocieszenie ;-).
Wywiad jest też dostępny na Śląskich Trendach.

Dziękuję wszystkim, którzy zajrzeli na zeszłotygodniową Pecha Kuchę - i dziękuję bardzo za zaproszenie. Chociaż ostatnio więcej gadam o sztrykowaniu, niż sztrykuję.

A ponieważ to taki post dziękczynny, to chciałam jeszcze z tego miejsca podziękować Jarkowi, za to, że wymyślił koalę, który dzięki Jarkowi właśnie trafił w odpowiednie ręce, a potem, że wyszperał dla mnie to zdjęcie. Początkowo miało znaleźć się jedynie na prezentacji Pecha Kucha, ale jakoś tak się nadawało na okładkę, że koala wygryzł nawet mojego małżonka w gustownej letniej koszulce (zdjęcie męża trafiło jednak na Śląskie Trendy).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających.
Zapraszam do przesyłania zdjęć swoich prac na adres
telewizja@tvimperium.pl

Miłego dnia,
B.


7 komentarzy:

 1. Bardzo sympatyczny wywiad :) Przeczytałam z uwagą i nawet udostepnię na fejsiku ;-)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wywiad świetny!! Najbardziej podoba mi się zakończenie!! puenta na wszelkie różnice!! Duma mnie rozpiera, że Cię znam:) buziaki

  OdpowiedzUsuń
 3. hahahahahaha...jesteś C U D O W N Y M , młodym, niespokojny i ślicznym duszkiem!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się poczuję znowu jak stara baba, to zajrzę tu i przeczytam Twój komentarz 7 razy!

   Usuń
 4. Z całego serca Ci gratuluję - wspaniały artykuł :-) Jestem dumna z Ciebie ;-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.