wtorek, 7 października 2014

Rozpoczynanie robótki na okrągło

Niby to tylko rozpoczynanie na okrągło, ale pokażę też jak wykonać łączenie krawędzi w sposób niemal zupełnie niewidoczny. Wszystkie moje kochane testerki zapraszam do wsłuchania się w słowa Heleny Gawrońskiej zacytowanej na początku programu.

Jeśli macie jakiś kłopot dziewiarski zapraszam do zadawania pytań :-)

Pozdrawiam serdecznie,
Basia

3 komentarze:

 1. Filmik instruktażowy REWELACJA !!!
  O ile Magic Loop, jest już mi znany, to łączenie oczek już nie. Poszukiwałam w wielu miejscach, jak to zrobić , znalazłam dopiero tutaj.
  Dziękuję Bardzo.:)
  Zastanawia mnie jakim sposobem były nabrane oczka , w popielatej czapce na filmiku ?
  A właściwie jaki sposób jest najlepszy, najbardziej elastyczny, przy nabieraniu oczek na czapki , aby ściągacz trzymał dobrze głowy, a zarazem nie ściskał, czy nie rozflaczał się ?

  Jeszcze raz dziękuję.

  Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam Twoje filmiki :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Baśka jak ja Ciebie kocham za te filmiki!
  Uczę się! Pękam z dumy zrobiłam sobie luźny kominek a raczej homonto jak dla konia(kobyły raczej)! Bo ja się stosuję do zaleceń i ćwiczę, i się wprawiam! I zarażam tymi drutami! W pracy od wczoraj koleżanka ogląda Twoje instruktaże i działa! Kupa śmiechu! I radości! Jak te dwie ciotki siedzimy i drutujemy! Ściskam, ściskam i lecę dalej paczać!
  Buziaki!
  aga

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.