wtorek, 28 października 2014

Kwadraciok

Wyniki testu!
Dziewczyny świetnie się spisały! To mój pierwszy rozesłany wzór - więc zachwyciło mnie zupełnie jak powstają wyroby według wzoru, który dobrze znam na drucikach, których nigdy nawet nie trzymałam w dłoniach.

O to wyniki:

Moja imienniczka Basia wybrała i mój ulubiony kolor - jedyny słuszny ;-) fioletowy.


Renata pisze tak:
Włóczka to Magic YarnArtu ok 60g druty nr 4 . Na początek przerobilam 4 rzędy na drutach skarpetkowych , bo tak było mi wygodne Potem robiłam zgodnie ze wzorem 15 rzędów. Kwadrat ostatni ma 10 oczek.Emilka nie zrobiła swojej czapki sama :-) ale ma to w genach, więc czekamy i na jej robótki:


Muszę do wzoru dopisać opcję z uszkami.

Gabi dla odmiany użyła:
(...) równo 50 g Magic Fine z Yarn Artu (300m w 10 dag). Zaczęłam na drutkach nr 3 , takich krótkich do robienia palców w rękawiczkach. Potem przeszłam na skarpetkowe nr 4, a dalej na Addiki nr 5. Na moją dużą głowę, przestałam dodawać oczka w kwadratach, gdy liczyły po 11 oczek.
To tyle na dziś, ale czekam jeszcze na kilka zdjęć.

Bardzo dziękuję za wnikliwe przeanalizowanie mojego wzoru. Pozdrawiam wszystkie moje Kochane testerki :-)

Pozdrawiam,
Basia


3 komentarze:

 1. Wspaniałe testowe czapeczki :-) Piękne kolory.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super czapki wyszły ! Pozdrowienia !

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne czapki:) Dziękuję za możliwość testowania wzoru:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.