niedziela, 18 lutego 2018

Sztrykowanie na poziomie 2018


Serdecznie zapraszam wszystkie miłośniczki robótek na drutach na Sztrykowanie na poziomie. Wydarzenie odbędzie się 28 kwietnia 2018 r. od godz. 10-17, w Komorze Kompresorów Kopalni Guido w Zabrzu, 320 metrów pod ziemią – będzie to więc Drutozjazd!!

Aby dostać się na miejsce trzeba będzie założyć kask, wsiąść do górniczej windy, czyli szoli i z górniczym pozdrowieniem Szczęść Boże zjechać blisko 70 metrów poniżej poziomu morza! Weźcie ze sobą coś ciepłego do ubrania. Koszt przejazdu szolą to 10 zł od osoby. Obowiązują zapisy.

Już niedługo podamy propozycje warsztatów, które odbędą się w dwóch turach:
I tura na godz. 11:00
II tura na godz. 14:00
Na warsztaty obowiązują zapisy u prowadzących. Ilość miejsc ograniczona.

Komora Kompresorów mieści się w Strefie K8, gdzie do dyspozycji zwiedzających są toalety. Mieści się tam również najgłębiej w Europie położony PUB. Można będzie się napić kawy, herbaty, piwa GUIDO, zjeść coś dobrego. Dla tych dla których sztrykowanie nie jest jedynym nałogiem, jest palarnia.

Kopalnia Guido to jedna z największych atrakcji turystycznych Górnego Śląska. Może więc warto długi weekend rozpocząć od zwiedzenia tego miejsca. Dla uczestników Drutozjazdu przewidziane są wycieczki na dwa lub jeden poziom Kopalni (konieczne zapisy w Kopalni). Zapraszamy na godzinę 10:00 (dwa poziomy Kopalni zwiedzanie ok. 3h) lub 10:30 (jeden poziom Kopalni ok.2,5 h). Zalecane buty na płaskiej podeszwie i ubiór z długim rękawem. Na dole miejscami wieje, temperatura odczuwalna 13-16 stopni. Pochwalcie się szalami! Ale mogą się nieco przykurzyć.

Koszt wycieczki bilet normalny 45 zł / bilet ulgowy 40 zł .
Obowiązują zapisy w Kopalni pod nr tel. 322714077należy podać hasło Drutozjazd!
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacja biletu na wycieczkę jest jednocześnie zgłoszeniem na Wydarzenie. Nie musicie dodatkowo zapisywać się u nas, ale miło nam będzie jeśli dacie nam znać, że przyjeżdżacie.

Zdaję sobie sprawę, że to nietypowe wydarzenie i każda z nas może chcieć je przeżyć inaczej. Jeśli masz pytania postaram się na nie odpowiedzieć!Zapraszamy też tutaj:
https://www.facebook.com/events/174784236469266/


5 komentarzy:

 1. Witam, wybieram się z moim mężem. Nigdy nie byliśmy w kopalni, mieszkamy na Mazowszu. Proszę o więcej informacji, bo w poniedziałek musimy być w pracy. Intryguje mnie samo spotkanie z miłymi Dziewiarkami, nic nie dodając o miejscu.

  Czy to wszystko jedno, w której turze się spotkamy? Mam dużo pytań, nie chcę zabierać czasu. Z pozdrowieniami Joanna Kulikowska

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Śmiało proszę zadawać konkretne pytania! Może inne osoby też chętnie przeczytają odpowiedzi i podpowiedzi :-)

   Usuń
 2. O jaki nietypowy pomysl, pod ziemia tez jeszcze nie sztrykalam, zacze wielu wrazen ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. A co jest w cenie, i czy coś konkretnego będzie sztrykowane?

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.