niedziela, 11 października 2015

Szyby zielone od telewizorów!

 Pewien reżyser powiedział mi dziś, że ten mecz to będzie jeden z tych, kiedy Polacy nie dadzą rady, chociaż właśnie dzisiaj powinni. Jest Irlandczykiem, więc czego tu się spodziewać? To dlaczego się przejmuję? Otóż dlatego, że to mój reżyser. Konkretniej reżyser przedstawienia, w którym mam wystąpić.
Dlaczego Oni Zdradzają jest adaptacją spektaklu Why Men Cheat, wystawianego wcześniej m.in. na Festiwalu w Edynburgu. Pierwszy raz tekst, którego autorem jest Peadar de Burca, będzie wystawiany w języku polskim (powyższy plakat to robocza wersja - w rzeczywistości zagramy 20 i 21 ale listopada). Nie pytajcie jak się znalazłam w tym przedsięwzięciu. Początkowo byłam przerażona - przede wszystkim tym, że wszystkie teksty napisało życie. Spektakl opowiada prawdziwe historie zdradzających mężczyzn i zdradzanych kobiet. W wyjątkowy dla siebie sposób Peadar rozebrał zdradę na czynniki pierwsze...

Jeśli nie mieliście dotąd okazji poznać twórczości Peadara zapraszam tu: Kocham Śląsk jak Irlandię.

Do rzeczy... Przód sweterka jeszcze niegotowy - nie będzie to typowa koszulka piłkarska i nie pisałam się na pisanie, że to LEWANDOWSKI, przecież wszyscy wiedzą. Podsumowując: kciuków trzymać nie mogę, bo będę wykańczać przód. I oczywiście kibicuję Polakom!

4 komentarze:

 1. Gratuluję :-) To wspaniałe doświadczenie :-)
  ... no i jednak Polska wygrała :-))
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Biało - Czerwoni górą :)
  Będzie ładna dzianina.

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jaka świetna ta murawa!!! Normalnie opad szczęki!
  I powodzenia w nowej roli ;-)

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.