niedziela, 30 grudnia 2012

Dziś wieczorem w Trójce...

"Góry są po prostu krainą mojej wolności i rejonem, gdzie czuję się najlepiej i gdzie najlepiej jestem w stanie wykorzystać swoje możliwości" – mówi nam himalaistka Anna Czerwińska.
Anna Czerwińska w "Biurze Myśli Znalezionych"Wojciech Kusiński/ Polskie Radio
Zdobywczyni Korony Ziemi będzie gościem kolejnej odsłony cyklu "Biuro Myśli Znalezionych". Zapraszamy do słuchania i oglądania – już w niedzielny wieczór. To będzie rozmowa o pasji, życiu na krawędzi, przekraczaniu granic oraz o miłości.
"Jeżdżę w góry z miłości do tych gór. Nie pożądam ani sławy, ani satysfakcji, ani nie chcę odczuwać, że coś zdobyłam. Mam wrażenie, że wchodzę na górę tylko dlatego, że ona mi pozwala, a nie dlatego, że to na niej wymuszam" – zwierza się w studiu Trójki gość Marcina Zaborskiego.
W programie usłyszymy również innych alpinistów – Krystynę Palmowską i Leszka Cichego oraz dziennikarza Programu Trzeciego Polskiego Radia – Henryka Sytnera, którzy będą pytać Annę Czerwińską między innymi o jej górskie plany na najbliższe miesiące i lata. W muzyczną podróż zabierze nas z kolei trio Dagadana.
Zapraszamy do słuchania "Biura Myśli Znalezionych" w Trójce i oglądania go w wersji video na naszej stronie internetowej. Początek w niedzielę (30 grudnia) o godzinie 21:05.
https://soundcloud.com/dagadana/dagadana-w-biurze-my-li

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.