poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Triceratops...
 Triceratops... Chociaż to nie zawsze można powiedzieć, bo przecież zdarza się, że ma się Panu Reporterowi inne rzeczy do powiedzenia. Dla niewtajemniczonych:
KLIK i polecam fragment od 19:48.
Musicie przyznać, że wcześniejsze oczęta i różki nie były tak udane.

A ten to sobie nawet nie poczytał - kołnierz był zdaje się też mniej udany:
Ja podeszłam do sprawy bardzo poważnie podpierałam się literaturą naukową, ale na koniec postanowiłam mu dodać nieco bajkowości - jakby sama melanżowa włóczka miała nie wystarczyć...
Fatalne te zdjęcia - koniecznie obejrzyjcie aktualności pod prezentowanym wcześniej linkiem - w końcu nie często moje dinozaury występują w telewizji... i to takiej prawdziwej. Zwłaszcza, że to pierwszy dinozaur, ale chyba nie ostatni.
Swoją drogą o samych oczach też chciałabym conieco napisać... no nic... może pójdziemy na spacer, sfotografujemy się w dziennym poprawnym świetle, Wy napiszecie mi co sądzicie o takich ślipkach, i potem najwyżej coś napiszę więcej.
Pozdrawiam poświątecznie.

6 komentarzy:

 1. Świetny!
  Moje dziecko uwielbia dinozaury :-)) dobrze, że tego nie widziała...
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie chciałam odpisać na maila, że dziękuję za życzenia i linka ale tak będzie prościej :))
  Dinozaur rewelacyjny podziwiam przemianę z płaskiego w trójwymiarowe, no trzeba trochę wyobraźni nie zawsze jest to takie proste, ale najbardziej spodobało mi się to rezolutne dziewczę, w rozmowie z reporterem :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dopiero przed chwilą wróciłam "z Świąt" i nie miałam okazji obejrzeć filmu, ale czuję się podwójnie zachęcona. Wiktor ma bzika na punkcie tych stworów!

  OdpowiedzUsuń
 4. no, i jak on mam na imię? ;)
  rewelacyjny!

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.