poniedziałek, 10 stycznia 2022

Dzianiny bez drutów

 


Od czasu wydania książki Robótki na paluszkach niemal nieprzerwanie prowadzę warsztaty. Nawet podczas lockdownu prowadziłam warsztaty on-line.

Zawsze podkreślałam, że na warsztatach to nie tylko Wy uczycie się ode mnie, ale również inspirujecie mnie do wymyślania nowych technik, dzięki czemu ja uczę się od Was. Obecnie czuję, że głowa wprost kipi mi od tej całej wiedzy. Dlatego koniecznie muszę się nią podzielić ze Światem.

Pytanie tylko czy Świat również czuje taką potrzebę?

I w jakim kierunku mam podążać?

Od Was zależy czy będzie to:

🍓kurs podstawowy z podpowiedziami jak prowadzić warsztaty z najmłodszymi i osobami o szczególnych potrzebach, czy raczej

🍀 wieloelementowy kurs zaawansowany dotyczący wykonywania większych dzianin.

Odezwijcie się do mnie (na.paluszkach @ gmail.com oczywiście bez spacji lub przez messangera Sztrykowania na ekranie), jeśli chcielibyście pogadać o programie kursu:

👉Od czego zacząć i w jakim kierunku zmierzać?
👉Czy potrzebujecie wytycznych do wykonania konkretnych wyrobów (zamotki, opaski, mitenki, beboki, kominy), czy wolicie nauczyć się zasad ich tworzenia, by wymyślać je samodzielnie?
👉Czy wystarczą Wam moje filmy - wiem, że je oglądacie i potraficie z nich korzystać 🥰 - czy potrzebujecie również zdjęć i tekstów, bo wolicie słowo pisane?


To trochę tak, jak na każdych warsztatach... nie mam pojęcia co Wam siedzi w głowach🤣🤣!!! Muszę zatem sprawdzić co już potraficie, żeby wiedzieć, czego mogę Was jeszcze nauczyć.

Już się nie mogę doczekać naszych spotkań!
Wasza Basia

22 komentarze:

  1. Miałam przyjemność spotkać się z Tobą Basiu na krótkich warsztatach w Lanckoronie. Wciąż jestem pod wrażeniem pomysłów.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój syn (pierwszoklasista) po warsztatach z Panią przerobił na paluszkach wszystkie włóczki w domu. Namówił mnie na kupno Pani książki. Będziemy się rozwijać. Bardzo Pani dziękuję!!! Mamy teraz wspólną pasję. Nie ważne jak długo to potrwa dzień czy lata ale dzięki Pani mamy teraz coś bardzo cennego!

    OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.