poniedziałek, 25 lutego 2013

Warsztaty w Perełce już w najbliższy czwartek!

O warsztatach szydełkowych dla wszystkich poziomów zaawansowania już Was informowałam TU.  Jeśli przejdzie pomysł, o którym rozmawiałyśmy z Karoliną - prowadzącą zajęcia - może przydadzą się te kwadraty.
Nie, nie zrobiłam ich ja. Były w spadku, który dostała Beata. Oprócz ogromnej masy włóczek trafiły się takie kwadraciki. Beata nie może dołączyć do nas, ale uznała, że Pani, która te kwadraty wykonała na pewno życzyłaby sobie aby stały się częścią większej całości. Myślicie, że to dobry pomysł?
B.

9 komentarzy:

 1. Dodam że to mama Mirka którego za chwil kilka poznacie u mnie jak opowiem o warsztatach na których wyplatała tak że i nasza Bryzeida :):)...niech no tylko nowy limit dostanę na neta!!!!
  PS.w tych kwadracikach ona będzie żyła wśród nas.........

  OdpowiedzUsuń
 2. Uważam, że to bardzo dobry pomysł :)) Trzymam kciuki :))

  OdpowiedzUsuń
 3. te kwadraty idealnie nadawają się na koc pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudne...napisałam ja- uzalezniona;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a jaka jest Twoja opinia na zadane przeze mnie pytanie - nie ukrywam, że ma dla mnie znaczenie, co sądzisz Ty - uzależniona.

   Usuń
  2. Uważam,ze super by było je umieścić "w robótce";)...być częścią fajnej całości to jest "coś"!

   Usuń
  3. Może i ja coś bym zrobiła do wspólnego..."dzieła"?...jako uzależniona ciągle coś tam plącze między paluchami;)...jakby co daj cynk;)

   Usuń
 5. No pewnie,ze trzeba wykorzystac te kwadraty ,uszanowac prace innych i sprawic jej radosc w ''montowujac'' je w nowa rzecz,sukienke,koc,poduszke,kosmetyczke czy inne tworcze dzielo.

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.