sobota, 29 września 2012

fotografia cyfrowa - ile miejsca na dysku mamy i na co??Nie będę się rozpisywać?
Chciałam tylko zapytać, czy macie tak, że niektóre nieudane zdjęcia zostawiacie? Mimo, że nie są doskonałe. Dziś chciałam Wam pokazać zdjęcia które nigdy nie doczekają się kopii papierowej...


 a ponieważ to blog robótkowy...Zdjęcia nie doczekają się kopii papierowej, ale z dysku ich nie usunę. Niosą w sobie tyle ciepła, że nawet kiedy wielkimi krokami zbliża się jesień jest mi dobrze gdy na nie popatrzę...
... na wypadek gdyby komuś się nie podobały zdjęcia piękne subiektywnie, załączam jeszcze troszkę lata.


Kto lubi naprawdę dobrą fotografię powinien w ciągu najbliższego miesiąca odwiedzić Krowę Matyldę...

Zdjęcia Janki, również z udziałem moich dzieł (to wspólne określenie na dzieci i dzianiny) można zobaczyć na jej blogu, ale jednak co wydrukowane to wydrukowane. Dlatego zapraszam do Matyldy.

3 komentarze:

 1. Bardzo fajne fotografie, a czy ta pierwsza z dziewczynkami i zamkiem, to zamek w Chęcinach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podczas tej samej wycieczki odwiedziliśmy również Chęciny, ale na zdjęciu jest akurat Zamek w Olsztynie pod Częstochową. Oba miejsca magiczne. Pozdrawiam, dziękuję za odwiedziny i witam w gronie obserwujących.

   Usuń
 2. Nie każde zdjęcie musi być udane. Jeśli przedstawia wartość sentymentalną, powinno być zostawione ku pamięci ;)
  Dawniej przecież wywoływało się wszystkie zdjęcia (nie było innej możliwości, he he). Dziś można tylko te naj drukować, ale co komu przeszkadza folder z całą resztą, gdzieś na zewnętrznym dysku trzymany?

  OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.