Czekoladowe spotkania robótkowe - Uwaga zmiana miejsca!

Z uwagi na dużą frekwencję Czekoladowe spotkania robótkowe zmieniły miejsce.
Odbywają się w Gliwickiej Stacji Artystycznej Rynek  (nad Empikiem) Rynek 4, w poniedziałki od 16 do 18 .Zapraszamy!!


Już za dwa tygodnie w poniedziałek 11 marca będziemy obchodzić roczek Czekoladowych Spotkań Robótkowych...
Co się przez ten czas wydarzyło, ile się nas na chwilę choćby zatrzymało, przycupnęło by wspólnie posztrykować, pofrywolitkować, poheklować.... lub po prostu porozmawiać o tym co nas najbardziej fascynuje?Od marca 2012 roku spotykamy się w każdy poniedziałek na czekoladzie. Spotkania mają kompletnie nieformalny charakter. Nie trzeba się z nami wcześniej umawiać, można przyjść i w każdej chwili się do nas dosiąść. Nie ukrywamy, że ostatnio brakuje krzeseł, ale ani dla Właścicieli, ani dla Obsługi nie jest to żaden problem. Przy naszym stoliku zawsze znajdzie się dodatkowe miejsce dla pasjonatów robótek ręcznych. Zapraszamy z własnym sprzętem robótkowym - rozpoczętymi lub ukończonymi pracami, wzorami, inspiracjami...
Zapraszamy!

2 komentarze:

  1. Witam chciałam się dowiedzieć czy jeszcze spotykacie się w poniedziałki w Gliwickiej Stacji Artystycznej Rynek???? bardzo chciałabym czasem wpaść na takie babskie drutowanie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że Gliwice tak daleko ode mnie....

    OdpowiedzUsuń

W związku z zatrważającą ilością spamu wprowadzam weryfikację obrazkową - przepraszam. Miło mi, że do mnie zaglądasz, a każdy komentarz jest dla mnie motywacją do dalszej pracy. Dziękuję, za czas poświęcony na jego wpisanie :-), a potem na wpisanie kodu z obrazka.